webmaster


Hoşgeldin, Ziyaretçi
Sitemizden yararlanabilmek için Kayıt olmalısınız.

Kullanıcı Adınız:
  

Şifreniz:
  

Forumda Ara

(Gelişmiş Arama)

Forum İstatistikleri
» Toplam Üyeler: 634
» Son Üye: ZXC
» Toplam Konular: 8,334
» Toplam Yorumlar: 8,394

Detaylı İstatistikler

Kimler Çevrimiçi
Toplam: 17 kullanıcı aktif
» 0 Kayıtlı
» 17 Ziyaretçi

Son Aktiviteler
3D Yazıcı İstanbul
Yazar: ZXC
3 saat önce
Kişisel Web Tasarım Ajans...
Yazar: ZXC
3 saat önce
Kurumsal Web Tasarım Ajan...
Yazar: ZXC
4 saat önce
Web Tasarım Ajansı:Lami A...
Yazar: ZXC
5 saat önce
Seçmez Jeneratör Kiralama
Yazar: prpaket
5 saat önce
Balık ağı
Yazar: iremakbltt
Dün, Saat: 16:11
Muhafazakâr Düğün Organiz...
Yazar: BazKriz
Dün, Saat: 15:00
Trambolin ağı
Yazar: iremakbltt
Dün, Saat: 14:10
Kaliteli Elektronik Sigar...
Yazar: creeper123
Dün, Saat: 11:57
Heets Fiyatları
Yazar: creeper123
Dün, Saat: 11:42

 
  3D Yazıcı İstanbul
Yazar: ZXC - 3 saat önce - Forum: Site Tanıtımları - Yorum Yok

Profesyonel 3D Yazıcı İmkanı
Günlük yaşam dilimi içerisinde birçok ofis işimiz olmaktadır. Yapılan ofis işlerini en iyi şekilde yapabilmek adına tercih edebileceğiniz ofis araçları arasında yazıcılar  en baş sırada yerini almaktadır. Bilgisayarda yapılan ofis işlerini yazıcıdan çıkararak dosyalama işlemlerini en kısa sürede yapabilirsiniz. Artık işlerin de home Office konumunda olmasından dolayı yazıcılar büyük oranda ihtiyaç duyduğumuz ürünler arasında yer almaya başlamışlardır. Son zamanlarda teknolojinin hızla gelişmesi neticesinde yazıcılar 3D şekilde karşımıza çıkmaktadır. 3D yazıcı  almak için öncelikle almak istediğiniz yazıcının niteliksel özelliklerini aklınızda toparlamanız gerekmektedir. Yazıcınızın hangi özelliklere sahip olması halinde işlerinizin daha kolay şekilde yapabileceğine yönelik kararınızı vermenizin ardından bize gelerek istediğiniz yazıcı özelliklerini söyleyerek sonrasında satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
En Kaliteli Yazıcıları Bulabileceğiniz Merkez
Bilgisayarda yaptığınız çizimleri ve şekilleri yazıcıdan çıkararak 3 boyutlu hale getirmek için tercih edebileceğiniz bu yazıcı türü sayesinde artık çizimleriniz elle tutulan birer maket hale gelecektir. Çıkarttığınız maketleri geliştirebilir, böylece projeleriniz için elle tutulabilen 3 boyutlu çıktılar alabilirsiniz.
Bilgisayarda yaptığınız çizimleri 3 boyutlu şekilde çıkardığınız zaman aldığınız bu çıktıların kalitesinin yüksek olmasının koşulu, yazıcının en profesyonel şekilde çıktı verebilmesi gerekmektedir. Bu nedenle de bizden alacağınız yazıcılar sizleri yarı yolda bırakmadan bir an önce işlerinizi kolaylaştırmış şekilde tamamlayacaksınız. Tüm saydığımız imkanların yanı sıra uygun fiyat seçenekleri de 3D yazıcı ile elinize gelecektir.

Bu konuyu yazdır

  Kişisel Web Tasarım Ajansı
Yazar: ZXC - 3 saat önce - Forum: Site Tanıtımları - Yorum Yok

İşinizi İnternete Taşıyın
Günümüzde internet kullanımının hızla artış göstermesi sonucunda ve şirket sahipleri yüklü miktarlarda vergi ödemek istemeklerinden ötürü işlerini internet üzerinde gerçekleştirmeye ve kurumsal web tasarım yaptırarak hizmetlerini bu şekilde müşterilerine göstermeye başladılar. Siz de bu yorucu, maddi açıdan ise size onlarca külfete sebep olabilecek firmaları açmak yerine kendi kurumsal web sitenizi kurarak işlerinizi daha iyi şekilde gerçekleştirmek istiyorsanız o halde hemen Lami Ajans adındaki firmamızla iletişime geçmeniz gerekiyor. Sizlere sağladığımız hizmetler ve sunduğumuz avantajlar karşısında gerek maddi, gerekse de popülerlik anlamında büyük kar elde edebileceksiniz. Bizi tercih etmeye karar vererek iletişime geçtiğiniz takdirde ister referanslarımızla aynı şekilde tasarımınızı yapıyoruz, isterseniz de sizin için tamamen özel bir tasarım hazırlıyoruz.
Lami Ajans Her Adımda Yanınızda...
2015 yılında kurulduğumuz andan itibaren web tasarım yaptırmak ve sitelerini açarak hayallerini internet aracılığı ile gerçekleştirmek isteyen kişilere yardımda bulunduk. Gerçekleştirdiğimiz yardım ve hizmetleri aynı hızla gelişen teknolojiler çerçevesinde yapmaya devam ediyoruz. Bu yüzden de sadece kurumsal anlamda değil; kişisel olarak web site kurmak isteyenlerin de yanında duruyoruz.
Kendinize ait bir markanız ya da hizmetiniz bulunmasa bile bir blog yazarı olmak, düşüncelerinizi sitenize giren herkese duyurmak istiyorsanız Lami Ajans olarak bizi tercih etmeniz gerekiyor. Kişisel web tasarım seçeneklerimizi gördüğünüz zaman ve bu kadar profesyonel çalışmalara ekonomik fiyatlarla karşılaşınca ne kadar doğru yerde olduğunuzu anlayacaksınız.

Bu konuyu yazdır

  Kurumsal Web Tasarım Ajansı
Yazar: ZXC - 4 saat önce - Forum: Site Tanıtımları - Yorum Yok

Sitenizi Uzman Ellere Emanet Edin
Günümüzde bir web site ve sitelere eklenen kurumsal web tasarım  seçenekleri sizin hayal dünyanızı yansıtabilir hale geldi. Hayallerini dışa vurmak isteyen ve reel anlamda açamadığı şirketini online ortamda tanıtarak hayallerini gerçekleştirmek isteyen kişilere bizler uzman destek sağlayarak bu kişilerin isteklerini sağlamaktayız. Teknoloji ve internet kullanımının hızla artış gösterdiği günümüzde bir web sitesi açmak hem zor, hem de kolay şekilde karşımıza çıkmaktadır. Aslında teknik olarak alacağınız profesyonel destek işlemi her ne kadar kolay, keyif verici kılsa da yanlış tercih edilen firmalar sebebi ile hayalleriniz birer kabusa dönüşmek zorunda kalıyor. Oysa tercihinizi yaparken Weblenin firmamızla iletişime geçtiğiniz takdirde ne kadar doğru bir tercih yaptığınızı kısa süre zarfında anlama şansınız bulunacak.
Sitenizin Kimliğini Profesyonel Şekilde Tasarlatmak İster Misiniz?
Açılan bir firmanın tabelasından, ışıklandırmasına, broşüründen, reklamına kadar tüm detaylar o firmanın müşteri kazanmasına imkan vermektedir. Aynı mantığı online şekilde hizmet veren kurumsal sitelere uyguladığımızda en çok dikkat çeken detayın bir logo ve yanında yapılan kurumsal kimlik çalışması olduğunu görmekteyiz.
Yapılan kurumsal anlamdaki kimlik çalışmaları sayesinde siteniz her ortamda tanıtıma açık hale gelerek bir marka gibi müşterilerinizin karşısına çıkıyor. Tabi bu noktada Weblenin firmamızın uzman elleri sizlere her konuda destek sağlayarak son derece başarılı şekilde hizmet vermeye devam ediyor. En gösterişli ve anlamlı çalışmalar, referanslarımızla birlikte sizleri karşılıyor.

Bu konuyu yazdır

  Web Tasarım Ajansı:Lami Ajan
Yazar: ZXC - 5 saat önce - Forum: Site Tanıtımları - Yorum Yok

Amacınıza Lami Ajans ile Ulaşın
Her insanın hayatta bazı amaçları vardır. Bu amaçların başında sahibi olduklarını iyi noktaya getirmek bulunmaktadır. Dolayısıyla bir insan sahibi olduğu şirketi ancak üst noktalara getirerek asıl amacına ulaşabilir. Bir süre sonra açtığı şirketini ya da firmasını çocuğu olarak görmeye başlar ve onun her zaman üst noktalarda bulunmasını, kesinlikle zarara uğramamasını ister. Lami Ajans olarak siz şirket sahiplerini en iyi şekilde anlayabiliyoruz. Anlayışımızın üst seviyede bulunmasından dolayı sizlere bir hizmet verirken bunu en iyi şekilde gerçekleştirmek için elimizden geleni ve hatta daha fazlasını yapmak için her geçen gün daha maratonlu şekilde çalışıyoruz. Kaliteli ve ekonomik hizmet veren web tasarım Ajansı olarak sizin isteklerinizle çağımızın isteklerini harmanlayarak mükemmel bir marka yaratıyoruz.
Hedeflerinize Durmaksızın Koşmak için Lami Ajans'a Ulaşın
2015 yılında kurulan ajansımız içerisinde web tasarımdan, logo çalışmalarına ve kimlik çalışmalarına değin sizi hedeflerinize götürebilecek düzeyde olan her hizmeti alabileceksiniz. Böylece aldığınız hizmetler ve sağlanan hizmetlerin profesyonel şekilde alınması sizleri hedeflerinize koşar adımlarla ulaştırmaya yardım edecektir.
Bir web sitesinin ya da bir markanın en iyi şekilde tanıtılması aslında sahibinin istediği en büyük arzudur. Sizin tarafından kurulan şirketinizi küçük dokunuşlarımız aracılığı ile bir anda popüler hale getirerek hedeflerinize ulaşmanıza imkan tanıyoruz. Bu yolda size yardım edecek en büyük destekçiniz olarak yaptığımız kurumsal kimlik tasarımı  inanılmaz derecede katkı sağlayacaktır.

Bu konuyu yazdır

  Seçmez Jeneratör Kiralama
Yazar: prpaket - 5 saat önce - Forum: Site Tanıtımları - Yorum Yok

Kiralık jeneratör filomuz 7 gün 24 saat, istanbul içi 1 saatte teslimat. Ücretsiz nakliye ve elektrik bağlantısı, adrese teslim jeneratörler.
Seçmez Jeneratör, 1977  yılında faaliyetine başlamıştır. Faaliyet alanları; Satış, Kiralama, Servis ve Periyodik Bakım olarak hizmet vermektedir. Giderek büyümekte olan Jeneratör pazar talepleri doğrultusunda, Seçmez Jeneratör olarak siz müşterilerimizin tüm isteklerini yerine getirme arzumuz, Satış ve Kiralama sonrasında hizmetlere ağırlık vermemizi sağlamıştır.  Uzmanlaşmış kadromuz ile Seçmez Jeneratör olarak 24 saat Jeneratör Kiralama, Satış, Servis ve Periyodik Bakım hizmeti vermekteyiz.
Mobil Jeneratör

Bu konuyu yazdır

  Balık ağı
Yazar: iremakbltt - Dün, Saat: 16:11 - Forum: Site Tanıtımları - Yorum Yok

Ağ balık tutmak için özel ipliklerden kafes biçiminde örülmüş araçtır. kullanacak kişi balık ağını deniz, göl gibi yerin özelliği ve derinliğiyle tutulacak balık büyüklüğüne göre örülerek biçimlendirir. Kesme ağı ve çevirme ağı olarak ikiye ayrılırlar. Balık ağı balıkçılar tarafından oldukça kullanılan bir araçtır.
Tutulan balıklara zarar vermeden içinde tutan balık ağı tutulacak balığın türüne göre değişkenlik gösterir. Ağlar genelde tutacağınız balığın kafasından küçük olur. Çevirme ağları olan ve torbalaşarak balıkları toplayan gırgır, serpme ve sürütme ağlarındaysa balıkların kaçması ağların küçüklüğü ile önlenir. çok eski zamanlardan beri kullanılan balık ağı balıkçıların daha çok balık tutmasına yardımcı olmaktadır. balıklara hiçbir zarar vermeden ağa alan bu araç deniz ürünlerine bağlı olan insanlar içinde ayrıcalık haline gelmiş durumdadır. deniz ürünlerine bu kadar bağlı olamamız pek çok farklı tekniği de beraberinde getirmiştir.
 Ağlar ile birlikte deniz mahsullerinizin içerisindeki bol vitamini kaynağından hiçbir şey kaybetmeden sofralarınıza taşıyacaksınız. içerik yönünden zengin ve her vücudun vitamin kaynağını içinde taşıyan balık türleri elbette ki buna uygun biçimde tutulmalıdır. Balık ağı Türkiye de bir çok satış noktasında bulunmaktadır. Her balık türü için farklı bir ağ vardır. Bunlar kendi içinde çeşitlere ayrılmaktadır. avlanan balığın kaçışını önlemek ve ona zarar vermeden ağa alabilmek için bu noktada balık ağı çok önemlidir. Her balık türüne uygun bir ağ çeşidi bulabilirsiniz.

Bu konuyu yazdır

  Muhafazakâr Düğün Organizasyonları hilalorganizasyon.com
Yazar: BazKriz - Dün, Saat: 15:00 - Forum: Site Tanıtımları - Yorum Yok

Düğünler insanların hayatına anlam katan ve hatıralar biriktiren en önemli törenlerdir. Dini ve İslami usul esaslarına uygun olarak düğün yapmak isteyenler için hilalorganizasyon.com sitesi hizmet veriyor. İslami usullere göre düğün organizasyonu yapan firma sünnet organizasyonu hizmeti de vermektedir. Organizasyon işleri içinde bulunan kına merasimlerine bayan hoca yönetiminde ilahi grubu gönderen firma eşsiz deneyimlerle adından çok söz ettirecek düğün merasimleri düzenliyor. Düğün arifesinde olan ve nasıl bir düğün yapacağına karar veremeyen tüm kişiler firma ile iletişim kurarak fikir sahibi olabilirler. Firma düğünler için, tasavvuf müziği eşliğinde gösterileri başlatıyor, ardından semazen ekibi dinletileri ile devam eden düğünlerde harika görseller oluşturuluyor.
Mehter Takımı
Organizasyon şirketi olarak mehter takımı kiralama hizmeti veren firma müşterileri tarafından beğenilen bir firmadır. Firma düğünler, kına törenleri, nişan merasimleri ve sünnet organizasyonlarında da resim ve video çekim hizmeti veriyor. Sünnet düğünlerinde çocuğun sünnet tahtı ile düğün salonuna getirilmesi çok güzel ve masalsı bir görünüm oluşturuyor. Düğün töreninize herkesin hayran kalması için firmanın internet sitesini inceleyiniz.
hilalorganizasyon.com

Bu konuyu yazdır

  Trambolin ağı
Yazar: iremakbltt - Dün, Saat: 14:10 - Forum: Site Tanıtımları - Yorum Yok

Sağlık ve eğlence bakımından insanların en çokta küçük çocukların bir numaralı eğlence kaynağı olan trambolin eğlenceli oluşuyla bilinirken aynı zamanda sağlığa da oldukça faydalıdır. günde birkaç kez zıplamanız vücuttaki fazla yağı eritip kilo vermenize yardımcı olur.
aynı zamanda bağışıklık sisteminizi güçlendirmesiyle de bilinir. Soluk alıp vermeyi ve kan akışını hızlandırarak kalbin ritmini düzelten trambolinin faydaları oldukça fazladır.
 Fakat seçeceğiniz trambolinin emniyetli olup olmadığına dikkat etmelisiniz Trambolin ağı zıpladıkça gerilen bir sistemdir. Sağlam olması insan sağlığı bakımından çok önemlidir. parklarda, oyun alanlarında, spor salonlarında oldukça sık karşılaştığımız aletlerden biridir. Sinir sistemine de büyük katkıları bulunan bu alet hiperaktif çocukların enerjisini atmaya yardımcı olacaktır.
Eğlenirken güvende olmayı hepimiz isteriz. özellikle Çocukların göz bebeği olan trambolin doğru kullanım ve güvenlik önlemleriyle gayet uygun bir hale gelmektedir. Kullanılan Trambolin ağı müşterinin isteğine göre yapılabilir. oyun alanlarında sarı tercih edilirken spor alanlarında genellikle  beyaz kullanılır. dikkat edeceğiniz bir diğer konu ise ağın güneş ışığına dayanıklı olup olmadığıdır.
Trambolin ağı ısıya dayanıklı olmadılıdır. Aksi takdirde güneşten ısınan ağ aşınmalara yol açarak kazalara sebebiyet verebilir. teknoloji ilerledikçe üretilen yeni ağlarda imalatçılar güvenliğin en üst seviyeye taşınmasını isteyerek tasarımlarını piyasaya sürer . Yaptıracağınız trambolin ağında size uygun olup olmadığını kullanım alanlarınızı ve alacağınız ürünün hangi kalitede olacağını bilmeniz çok önemli bir detaylardır.

Bu konuyu yazdır

  Kaliteli Elektronik Sigara Modelleri
Yazar: creeper123 - Dün, Saat: 11:57 - Forum: Site Tanıtımları - Yorum Yok

Kaliteli kullanım olanağı elde etmek isteyenler için birbirinden farklı markalar tarafından tasarlanmış olan elektronik sigara modelleri özellikle kullanıcıların farklı özellikleri karşılaştırarak tercih yapmasını sağlamaktadır. İçerisinde bulunan likidin buhara dönüşmesini sağlayan elektronik sistem özellikle tütün mamulü olmadan kullanım imkanı sağlamaktadır. Farklı şekillerde kullanım olanağı sağlayan modeller özellikle birbirinden farklı marka seçeneği ile satışa sunulmaktadır. En uygun seçenekleri belirlemek isteyenler yapacakları incelemeler doğrultusunda farklı modelleri karşılaştırarak tercihlerini yapabilirler. Uzun süreli kullanım olanağı sağlayan cihazlar bulunduğunuz her ortamda rahatlıkla kullanılmaktadır. Kısa ya da uzun modeller arasından tercih yapmak isteyenler site üzerinden yapacakları incelemelerde birbirinden farklı markanın ürün seçeneğini aynı anda görüntüleyebilirler.

Elektronik Sigara Likitleri
Uygun fiyat seçenekleri ile satın alma işlemi yapmak isteyenler farklı modeller için belirlenmiş olan fiyatlar konusunda site üzerinden bilgi alabilirler. Yedek parça kullanımı özellikle cihazın sorunsuz şekilde cihazın çalışır duruma getirilmesini sağlamaktadır. Nikotin içeriğine sahip olan likitler özellikle cihazlarda bulunan nikotin ayarlama seviyesi sayesinde istenildiğinde tamamen sıfır nikotin ile kullanım olanağı sağlamaktadır. Sigaradan almış olduğunuz nikotin etkisini sağlayabilmek adına elektronik sigara likiti içerisinde nikotin yer almaktadır. Bu sayede alışmış olduğunuz etkiyi sağlayarak yavaş yavaş sigarayı bırakmanıza yardımcı olmaktadır. Kullanılan malzemeler özellikle likitlerin farklı aroma ve kokuya sahip olmasını sağlamaktadır. Bu sayede kullanıcılar zevklerine uygun şekilde seçim yapabilirler.

Bu konuyu yazdır

  Heets Fiyatları
Yazar: creeper123 - Dün, Saat: 11:42 - Forum: Site Tanıtımları - Yorum Yok

4 yıl önce üretilmiş olan heets hakkında, fiyatları merak edebilirsiniz. Karlı bir kullanımın olacağı ürün hakkında detaylı bilgi verilmiştir.

Heets Elektronik Sigara Hakkında
Elektronik sigara dendiğinde, akla heets geliyor. Kısa süre içinde adını duyurmuş olmasının yanında, sunulan hizmetin kalitesi de yer alıyor. Kaliteli bir üretimin sonucu olarak, sigara üreticilerinin sigara içen kişilere sunmuş olduğu bir alternatif olarak gösterebiliriz. Elektronik sigara kullanarak hem sigara tüketiminizi azaltabilir hem de daha az zarar görebilirsiniz. Farklı içeriklerin olması sayesinde, her defasında farklı bir hoş kokuyu tercih etmeniz sağlanacaktır. Seçiminizi kişisel zevkinize göre yapmanız durumunda, sigara içerek sahip olduğunuz o kötü kokudan kurtulmanız mümkün olacaktır.

Elektronik sigaralardan söz edilmesi durumunda aklınıza gelecek bir diğer sigara ise ıqos olacak. Bu ürün sigarayı bırakabilmeniz için tasarlanmıştır. Üretilmiş olan bu ürünü kullanmanız durumunda, kısa süre içinde sigaradan tamamen uzaklaşmanız mümkün oluyor. Dilediğiniz şekilde sigarayı kullanmak ya da istediğiniz an rahatça bırakmak istiyorsanız sunulmuş olan bu ürünleri tercih edebilirsiniz. Seçmiş olduğunuz ürün sayesinde, sigarayı bırakmak daha kolay olur. Tercih ettiğiniz iqos ürününü tercih ederek, direkt olarak ürünü kullanmaya başlayabilirsiniz. Sağlıklı şeklide sigaradan kurtulmak isteyen bir kişinin gönül rahatlığı ile bu ürünü tercih etmesi bekleniyor. Kısa bir süre içinde ise sigarayı normal kullandığınızdan daha az kullandığınızı görmüş olacaksınız.

Bu konuyu yazdır

Hakkımızda

    WEBMASTER FORUM

    NETDEN.NET