Hoşgeldin, Ziyaretçi
Sitemizden yararlanabilmek için Kayıt olmalısınız.

Kullanıcı Adınız:
  

Şifreniz:
  

Forumda Ara

(Gelişmiş Arama)

Forum İstatistikleri
» Toplam Üyeler: 507
» Son Üye: SENNUR
» Toplam Konular: 7,093
» Toplam Yorumlar: 7,138

Detaylı İstatistikler

Kimler Çevrimiçi
Toplam: 29 kullanıcı aktif
» 0 Kayıtlı
» 29 Ziyaretçi

Son Aktiviteler
DeskGate
Yazar: osman75
3 saat önce
Alphan Ecevit
Yazar: osman75
4 saat önce
Silk Art Shop
Yazar: prpaket
7 saat önce
Ruh halinizi en iyi şekil...
Yazar: creeper123
9 saat önce
PROF. DR. DİLEK BOYACIOĞL...
Yazar: SENNUR
Dün, Saat: 18:25
Müzik İndir
Yazar: Superisi
Dün, Saat: 17:37
Yılların Tecrübesi: Lokma...
Yazar: BazKriz
Dün, Saat: 17:32
Sanal Yatırım Araçları
Yazar: BazKriz
Dün, Saat: 15:58
Ankara Avukat
Yazar: creeper123
Dün, Saat: 15:04
Güvenilir Hukuk Danışmanl...
Yazar: creeper123
Dün, Saat: 14:47

 
  DeskGate
Yazar: osman75 - 3 saat önce - Forum: Site Tanıtımları - Yorum Yok

IT Yönetim Aracı;

DeskGate Teknolojinin geliştirdiği IT Yönetim ile firma içi ya da uzak şubelerinizde bulunan bilgisayarları kolayca yönetin.

Türkiye'nin en çok tercih edilen it desk, it help desk yönetim aracıdır uzaktan bağlantı ve envanter alımı için en ideal yazılımdır.

Kurumsal bir firmanız var sa demo hesap oluşturup mutlaka deneyin.

Bu konuyu yazdır

  Alphan Ecevit
Yazar: osman75 - 4 saat önce - Forum: Site Tanıtımları - Yorum Yok

6 yaşından beri hastasıyım extreme sporların, DEHB (Dikkat eksikliği ve hiper aktivite bozukluğu) olan biri olarak hayata farklı, sportif ve eğlenceli bir pencereden bakıyorum

Bu konuyu yazdır

  Silk Art Shop
Yazar: prpaket - 7 saat önce - Forum: Site Tanıtımları - Yorum Yok

Silk Art 2002 yılında küçük bir atölyede el yapımı takı, aksesuar ve kolyelerin üretilmesiyle başlamıştır. İlk zamanlar ağırlıklı olarak el yapımı cam, ahşap, bakır ve doğal taşlar ile çalışılmıştır. Kısa zamanda farklı tasarımları ile hedef kitlesinin beğenisine ulaşıp materyal çeşidini arttırarak üretime devam etmiştir. Bugün hala üretimimizde kullandığımız bakır, pirinç, bronz, gümüş, doğal taş, cam, mine, ahşap, ipek, deri ve benzeri materyallerle kaplama tekniklerini kullanarak tasarımlarımızı geliştirmekteyiz. Çalışmalarımıza mevcut iki atölyemizde devam edip Galata’daki mağazamızda tasarımlarımızı sizlerle buluşturuyoruz.

Bu konuyu yazdır

  Ruh halinizi en iyi şekilde yansıtın
Yazar: creeper123 - 9 saat önce - Forum: Site Tanıtımları - Yorum Yok

Hem arkadaşlarınızı hem de hayatınızdaki en özel insanı güzel ve anlamlı sözler ile karşılamak istiyorsanız birbirinden ilgi çekici içerikler barındıran bu siteden yardım alabilirsiniz. Sizler için hazırlanan etkileyici sözler sekmesinde her ruh haline uygun, duygularınızı başarılı bir şekilde aktaracak ve mesajı kısa ve öz hale getirecek eserler bulunmaktadır.

Sosyal medyada büyük etki
Neler düşündüğünüzü bazen sayfalarca yazı ile anlatamazsınız ancak bir etkili cümle tüm durumu özetlemeye yeter. İşte bu noktada devreye giren sitemiz aracılığı ile kolay ve zahmetsiz bir işlem deneyimi sizi bekliyor. Sizler için hazırlanan etkileyici sözler sekmesinde her ruh haline uygun, duygularınızı başarılı bir şekilde aktaracak ve mesajı kısa ve öz hale getirecek eserler bulunmaktadır. Farklı tarihlerde ve önemli kişiler tarafından söylenen bu sözler sosyal medya hesabınızı da daha popüler hale getirecek zengin içeriklerdir.

Edebiyat hakkında daha bilgili olun
İnsan ilişkilerinde bir sözün çok büyük etkileri olabilir. Sevdiğiniz insana hoş ve anlamlı bir söz ile kalbinizi açmak istiyorsanız sitemizi ziyaret edin. Sizler için hazırlanan Güzel Sözler sekmesinde her ruh haline uygun, duygularınızı başarılı bir şekilde aktaracak ve mesajı kısa ve öz hale getirecek eserler var. Sadece birkaç dakikanızı ayırarak sizi edebi anlamda daha bilgili yapacak eserlere göz atabilirsiniz.

Bu konuyu yazdır

  Müzik İndir
Yazar: Superisi - Dün, Saat: 17:37 - Forum: Site Tanıtımları - Yorum Yok

Sizde şarkı dinlemeyei seviyormusunuz? Öleyse sizler için mükemmel bir siteden bahsedeceğim. Bu siteye girdiğinizde tüm şarkıcıların şarkılarına ulaşabilirsiniz. Ayrıca birçok sitede reklam çöplüğünden dolayı dinleyemediğiniz şarkıları bu sitede kolayca dinleyebilirsiniz. Dilerseniz mp3 indirme yapabilirsiniz. Ayrıca şarkıları klipli izleyebilir ve şarkı sölzerinide aynı sayfada okuyabilirsiniz. Şarkıyla alakalı dilerseniz yorumdada bulunabilirsiniz. Sitede tüm tarzdan şarkılara ulaşabilirsiniz arabesk, pop, rock, remix, rep vs vs. İntenetin en güzel müzik indirme sitesini sizde çok seviceksiniz. Daha fazla sizi sabırsızlandırmayalım ve siteye bir göz atmaya ne dersiniz.

Site Adresi: http://www.tubidymobimp3.xyz

Bu konuyu yazdır

  Yılların Tecrübesi: Lokmacı Furkan
Yazar: BazKriz - Dün, Saat: 17:32 - Forum: Site Tanıtımları - Yorum Yok

İstanbul'da oturanların otuz yılı aşkın bir süredir hayır lokması döktürme için tercih ettikleri Lokmacı Furkan Usta, hijyenik tesislerde maharetli elleri ile hazırlanan lokmalarını siz değerli müşterilere sunmaktadır. İstanbul'un her yerinden gelen lokma döktürme taleplerini kabul eden ekibimiz için müşteri memnuniyeti ve verilen sözlerin eksiksiz yerine getirilmesi en birinci önceliktir.

Hem düğün, nişan gibi organizasyonlarda hem de cenaze ve mevlit gibi zamanlarda misafirlerinize ikram edilebilecek en güzel tatlılardan biri lokmadır. Diğer birçok tatlıya göre daha sağlıklı ve lezzetli olan ve taze taze yapıldığı için herkes tarafından çok sevilen lokma tatlısı, organizasyonlarında lokma döktürme isteyenlerin ilk tercihi olmaktadır.

Lokmacı Furkan Usta, hem hijyenik, hem lezzetli hem de uygun fiyatlı lokmacı kiralama hizmetleri ile dikkat çekmektedir. Sizler misafirlerinizin ağzını en iyi şekilde tatlandırırken başka hiçbir şeyi düşünmek zorunda kalmayacaksınız.

Zira sizin sadece bizi aramanız ve talebinizi iletmeniz yeterli olmaktadır. Diğer tüm detaylar tarafımızca düşünülmekte olup, ses sistemi, tabak, çatal, mendil, peçete ve bunun gibi tüm ayrıntılarla siz değil biz ilgilenmekteyiz.
https://lokmacifurkan.com/

Bu konuyu yazdır

  Sanal Yatırım Araçları
Yazar: BazKriz - Dün, Saat: 15:58 - Forum: Site Tanıtımları - Yorum Yok

Bitcoin 2016-2017 yılları arasında değeri oldukça artan bir sanal para birimi olsa da piyasaya asıl giriş yılı 2008'dir. Dijital para birimi olarak tüm dünyada üne kavuşmuştur ve kabul görmeye başlamıştır. Artan değeriyle birlikte dünya devletlerindeki yatırımcılar tarafından ilgi görmeye devam ederken 2018 yılında da kullanımının en yüksek seviyelere çıkacağı tahmin ediliyor. Milyonları aşan kullanıcısı olmasına rağmen fiziksel bir karşılığa sahip değildir. Genel prensibinin herhangi bir merkeze bağlı bulunmadan ve otoriteye bağlı olmayan sanal para biriminde bu nedenler işlemler güvenilir ve hızlı bir şekilde yürütülür.

Diğer sanal para birimlerinin çatallanmış haline ve ya alt versiyonuna verilen isim olan Altcoin sanal ortamda kripto para olarak adlandırılmaktadır. Birçok alanda bireysel yatırım yapmaya olanak sağlar. Genel anlamda çatallaşmalar ile meydana gelmektedir ve bu çatallaşma sonucunda ortaya çıkan eskisi ile benzer fakat bazı durumlarla diğer ana coinden ayrılan tüm coinlere verilen bir isim olarak değer görür. Ana coine yatırım yapmak istemeyen bazı kullanıcıların tercihi haline gelmiştir. Alt coin ve ana coinleri destekleyen her piyasada alım satım işlemleri yapılabilir.
https://coinreyting.com/

Bu konuyu yazdır

  Ankara Avukat
Yazar: creeper123 - Dün, Saat: 15:04 - Forum: Site Tanıtımları - Yorum Yok

Çeşitli nedenlerden dolayı Ankara avukat danışmanlık hizmeti almak için bizimle iletişime geçin! Danışmanlık hizmeti olarak sizlere yaşadığınız olaylardan en karlı şekilde çıkmanız konusunda tüm desteklerimizi sağlıyoruz. Gerek ticari, gerek alacaklı verecekli gerekse diğer tüm olayların hukuki boyutunun nasıl bir yön alacağı hakkında sizlerle bilgilerimizi ve deneyimlerimizi paylaşarak sizleri doğru bir hukuki sürece yönlendiriyoruz.

Bu esnada da dilerseniz büromuzdan avukatlık hizmeti alabilirsiniz. Danışmanlık hizmetlerimiz ile sizlerin hukuksal boyutta nasıl hareket etmeniz hangi mevkilere nasıl başvurularda bulunacağınız hakkında iyi bir yönlendirme sağlıyoruz. Ankara çevresinde en deneyimli avukatlık bürosu olarak davalarınızın seyrini sizlerle birlikte inceliyor ve davalarınızın seyri hakkında sizlerle iyi bir muhakeme yapıyoruz.

Avukat Danışmanlık Ücreti
Vermiş olduğumuz danışmanlık hizmeti süreci önemli bir yer tutar. Avukat danışmanlık ücreti konusunda da bu sürecin belirleyici bir faktör olduğu gün yüzüne çıkar. Danışmanlık hizmeti vererek hukuk büromuza yönelttiğiniz tüm sorularınızı yanıtlıyor ve varsa davalarınızın veya açmayı düşündüğünüz davalarınızın seyri hakkında sizlere önemli bilgiler sunuyoruz.

Tüm bildiklerimiz deneyimlerimiz ile de kombinasyon yaparak her ne alanda olursa olsun davalarınızın nasıl bir sonuç içereceğine istinaden sizlere doğru bir yönlendirme sunuyoruz. Bazı hukuki boşluklar nedeni ile bazen istenilmeyen hukuki sonuçlarla karşılaşılabiliyor. Ancak davacıların karşılaştıkları hukuki sonuçlar neticesinde karşı bir dava açabilme imkanlarının olduğu konusunda da sizlerle gerekli tüm bilgileri paylaşıyoruz.

Bu konuyu yazdır

  Güvenilir Hukuk Danışmanlığı
Yazar: creeper123 - Dün, Saat: 14:47 - Forum: Site Tanıtımları - Yorum Yok

Boşanma sayısının artması ile birlikte hukuk büroları tarafından verilen hizmetlerde de çeşitlik meydana gelmeye başladı. Boşanma avukatları farklı boşanma nedenleri üzerinde çalışmaya başladığı gibi aldatma nedeniyle boşanma gibi konularda da kişilere destek vermeye başladılar. Boşanan çiftlerin boşanmaları durumunda hangi haklardan yararlanabilecekleri, velayet ve nafaka davaları gibi konularda yardımcı olan hukuk büroları maddi ve manevi konularda da açılabilecek tazminat davaları hakkında kişileri bilgilendiriyor. Bu konularda tecrübeli olan avukatları ile davalarda en iyi sonuçları almayı sağlayan hukuk büroları güven ortamı oluşturuyor.

İş Kazası Avukatları
İş hayatında çeşitli davalar görülebiliyor. Özellikle kıdem tazminatı, işçi alacak davaları gibi konularda uzman olan bir avukata ihtiyaç duyulabiliyor. Hukuk büroları tarafından verilen bu hizmet ile işçi alacakları, ihbar ve kıdem tazminatı gibi konularda iş hukuku avukatı görevlendirilebiliyor. İş sırasında yaşanan çeşitli kazalar sonucu işçilerin haklarını savunmak ve iş kazasının hangi nedene bağlı olarak yaşandığını ortaya çıkarmak adına da iş kazası avukatı görev alıyor.

İcra Hukuku
Hukuk büroları tarafından sunulan hizmetlerden biri olan icra hukuku konusunda çeşitli konular işlenebiliyor. Bu konulardan biri olan menfi tespit davası, kişilerin borç durumları ile ilgili bilgiler verdiği gibi avukatlarında bu konuda araştırma yapmasını sağlıyor. Sadece bu konularda değil icra takipleri, kira alacakları, haciz işlemleri gibi konularda da hukuk bürosu avukatları etkin bir şekilde görev yapıyor.

Bu konuyu yazdır

  Evinizin ve işyerinizin camlarını taktırın
Yazar: creeper123 - Dün, Saat: 13:38 - Forum: Site Tanıtımları - Yorum Yok

Türkiye'nin her yerinde hizmet ulaştırma şiarı ile yola çıkan sitemizde camcı arayışınız için en kaliteli hizmeti en kısa sürede edinme şansını yakalayacaksınız. Tam ve eksiksiz ölçülendirme ile hızlı bir şekilde gerçekleştirilen montajlar servis garantisi kapsamındadır ve alacağınız hizmetin kalitesi her zaman birinci plandadır. Bu kapsamda sitemizi ziyaret ederek evinizin ya da işyerinizin cam ihtiyacını karşılayabilirsiniz.

Kırılmaya duyarlı eşyalar arasında birinci sırada
Kırılmaya meyilli eşyalar arasında yer alan camlarınızın ölçülendirilmesi ve montajı için başvurabileceğiniz kaliteli kaynaklardan biri olan sitemizde camcı arayışınız için en kaliteli hizmeti en kısa sürede edinme şansını yakalayacaksınız. Tam ve eksiksiz ölçülendirme ile hızlı bir şekilde gerçekleştirilen montajlar servis garantisi kapsamındadır ve alacağınız hizmetin kalitesi her zaman birinci plandadır. Bu kapsamda sitemizi ziyaret ederek evinizin ya da işyerinizin cam ihtiyacını karşılayabilirsiniz.

Kısa sürede onarım
Hem koruma hem de tasarım alanlarında kullanılan camların ev ve işyerlerinde kısa sürede onarılması oldukça önemlidir. Bunun bilincinde olan sitemizde camcı arayışınız için en kaliteli hizmeti en kısa sürede edinme şansını yakalayacaksınız. Tam ve eksiksiz ölçülendirme ile hızlı bir şekilde gerçekleştirilen montajlar servis garantisi kapsamındadır ve alacağınız hizmetin kalitesi her zaman birinci plandadır. Bu kapsamda sitemizi ziyaret ederek evinizin ya da işyerinizin cam ihtiyacını karşılayabilirsiniz.

Bu konuyu yazdır

Hakkımızda
    WEBMASTER FORUM`NETDEN.NET.