cnn denizli haber


Konuyu Oyla:
 • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Google Adsense Hesabı Nasıl Alınır?
#1
Wink 
Google Adsense Hesabı Nasıl Alınır? hakkında bir yazı yazmak istedim.Biliyorum kişisel blog olarak fazla içerik üretmek yerine sizlerin aramakta olduğu konular hakkında yazılar yazma kararı aldım.Bu kararın ilk yazısı da Google Adsense Hesabı almanın çok basit veya zor olup olmadığı hakkında olmasını istedim.

Google Adsense Reklam Ağı hakkında birçok Şehir Efsanesi haline gelmiş durumda. 1 saatte onaylandı diyende var tabiki 15 günde diyenlerde olabileceği gibi durumlar bunlar.Peki Google Adsense Hesabı alırken dikkat etmemiz gereken şartlar arasında neler olabilir.Bugüne kadarki ortalama 9-10 senedir bu işler ile haşır neşir olan biri olarak yapmamanız gerekenleri sıralamak isterim.
 • Domain alırken daha önceden Domainin Adsense’den banlanmış olup olmamasına dikkat edin.
 • Kopyala – Yapıştır içerik gibi etik olmayan durumlara girmeyiniz.
 • Hacklink, Hack, Warez gibi içerik ve materyallerden uzak durmanız önemli.
Kaliteli, özgün içerik girilmiş, tasarım ve hızına gerçekten güvendiğiniz ve sitenizin bir kitleye ulaştığı zaman Adsense Başvurunuzu yapabilirsiniz.Kullandığınız tasarımdan sayfa açılış hızınıza kadar birçok artı ve eksiniz ile sitenizin göz önünde bulundurulup değerlendirileceğinizi unutmamak lazım.
Başvurunuzu yaptınız ve ilk onay geldiğinde yapmanız gereken aslında çok basittir.Düzenli, kaliteli ve özgün içerik girmeye devam edin.Reklam yerleşimini yapın ve 2. onay için bekleyin.
2. onayın gelmesi sırasında içerik girin, sosyal medya’nın nimetlerinden faydalanın.
2. onayın gelmesi ortalama sitenizin kalitesine göre 7 ile 15 gün arasında değişkenlik gösterecektir.
Tabiki dikkat etmeniz bir husus reklam yerleşimi olacaktır.Ziyaretçiler rahatsız etmeyecek ama gözlerinin önünde olacak yerlerde yerleşimi yapmanız olumlu olarak görülecektir.
Kuralları ihlal etmediğiniz sürece anımsadığım kadarı ile ayın 1 inde geliriniz netleşir.200 tl’yi geçen ödemeniz her ayın son çeyreğinde ödemeniz gerçekleşir.Bu konu hakkında kendi bilgilerimi sizler ile paylaşmak istedim.
Kendinize iyi bakın, hepinize kolay gelsin
Cevapla
#2
beğendim.
https://www.desialarmi.com/
Ara
Cevapla
#3
domain kurulu değilse adsense ban sorgulaması olmaz ki hocam yalnız alınmayan her domain kayıtlı olmayan her domain adsense de banlı gözükmektedir.
Cevapla
#4
Kime inanacağını şaşırmış durumda millet bu konu hakkında Big Grin
Ara
Cevapla


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Hakkımızda

  WEBMASTER FORUM

  NETDEN.NET