cnn denizli haber


Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Desi Alarm Sistemleri
#1
Güvenlik Sistemleri: Kamera mı, Alarm mı?
Kolluk kuvvetleri tarafından verilen bilgilere göre İstanbul’daki hırsızlık olaylarının özeti şudur: Her 10 dakikada bir ev veya işyerinde hırsızlık girişimi söz konusu oluyor. Bu olayların ne denli büyük veya küçük olduğu önemli değil. Toplu iğne çalınsa da, bunun adı hırsızlıktır ve ahlaki açıdan asla kabul edilemez bir durumdur. Böyle bir cemiyetin vatandaşlarının korunması için kendilerinin de tedbir alması elbette ki gereklilik arz eder. Tedbir olarak da akla ilk gelen iki şey; kamera ve alarm sistemleridir. Bunların hangisinin daha iyi olduğuna dair detay yazımızda!
Kamera sistemlerinin gereksiz olmadığı açık bir gerçektir. Mesai saatleri içerisindeki tüm hırsızlık girişimlerini önleme veya kayıt altına alarak kişinin kimliğinin belirlenmesi için önem arz ediyor. Ayrıca diğer toplumsal olaylar için de olmazsa olmaz bir delil aracıdır. Ancak kamera sistemleri gece gerçekleşen ve büyük maddi kayıplarla sonuçlanan hırsızlık olayları için caydırıcı bir etkiye sahip değildir. Hırsızların kamera sistemlerini yüzleri kapatmak suretiyle aşmaları veya kamera yönleriyle oynamaları gibi taktiklerle kamerayı devre dışı bırakmaları hırsızlık girişimlerini devam ettirebilmelerini sağlıyor.
Güvenlik sistemleri denilince akla alarm sistemleri de geliyor. Kamera ve alarm sistemlerinin beraber kullanılması daha iyi sonuçlar verir. Alarm sistemlerinin hırsızlar tarafından devre dışı bırakılması mümkün değildir. Üstelik hırsızlık girişiminin en başından itibaren alarm sistemleri devreye girer ve sirenler çalmaya başlar. Bunlar hırsızların paniklemesi ve kaçması için yeterlidir.
Alarm ve kamera sistemlerinin beraber kullanılması daha güvenli bir işyeri ve ev için yeterli olabilir. İki sistemin caydırıcılıkları daha yüksek olacaktır. İyi bir alarm sistemi için yerli üretimlere odaklanabilirsiniz. Desi alarm sistemleri, yüzde yüz yerli üretimdir ve mühendislik olarak Avrupa standartlarındadır. Eviniz ve işyeriniz için hem uygun fiyata alarm sistemine sahip olmak hem de kaliteli ürünleri almak için Desi Alarm iyi bir marka olarak size sunuluyor.
Servis, Satış ve Montaj için 0850 304 46 16 – 0212 619 11 11 – 0216 572 55 10 numaralardan ve web sitemizden bizlere ulaşabilir destek alabilirsiniz.
Ara
Cevapla
#2
Hangi şehirde yapıyordunuz hocam onuda ekleseydiniz keşke...
Ara
Cevapla


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Hakkımızda

    WEBMASTER FORUM

    NETDEN.NET