cnn denizli haber


Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Balkon filesi
#1
Balkon filesi genel olarak balkon ve teraslarda kullanılır. Kullanım amacının ilk başta güvenlik olduğunu söyleyebiliriz. Ülkemizde ağlar her alanda birer güvenlik unsuru olarak kullanılmakta ve fabrikalarında seri üretimine devam edilmektedir. Bu nedenle kolaylıkla tercih edebilirsiniz. Çocuklar genel olarak çok hiperaktif ve oyun meraklısıdırlar. Günlerinin büyük bir çoğunluğunu, hatta uyumak için ayırdıkları bir iki saatin dışındaki tüm zamanlarını oyun oynamaya harcayabiliyorlar. Oyunlar onlar için ne kadar güzel ve cezbedici olsa da bazı durumlarda tehlikeli olabiliyor. Bu nedenle oyun alanlarında sık kullanılan ağlar gibi evlerinizin balkonlarında ve teraslarında ağlar kullanmanız hem sizin hem çocuklarınızın güvenliği açısından oldukça gerekli bir tedbirdir.
Balkon koruma ağı yalnızca çocuklarınızı korumak için değil bazı durumlar karşısında balkonunuzu korumak amacı ile de kullanılır. Bazı zararlı kuşların balkonunuza zarar vermesini önlemek amacı ile de balkon koruma ağlarını kullanabilirsiniz. Eğer giriş katta oturuyorsanız bazı tehlikeli hayvanların balkonunuza veya evinize girebileceğini unutmamanız gerekir. Bu nedenle balkon koruma filelerinden yararlanarak bunun önün geçebilirsiniz. Fabrikasında seri üretimi devam eden koruma fileleri her şekilde üretilip satılabilmektedir. İstenilen renk ve ölçüde bulabilirsiniz. İstenil ölçüde aralıklarla da örülebilmektedir. Örnek olarak daha geniş aralıklı bir fil işitiyorsanız veya daha dar aralıklı bir fileye ihtiyacınız var ise ağ edineceğiniz firmaya bildirebilirsiniz.
Balkon filesi fiyatları isteklerinize göre şekil almaktadır. Bazı alanlarda renkli olarak kullanılan koruma fileleri genel olarak gri ve siyah renkte tercih edilse de her renkte bulmak mümkündür. Renk dışında fileyi kullanacağınız alanın genişliğine göre ölçüleriniz değişeceğinden aynı şekilde fiyatta belirleyici bir unsur olabilir. Fakat her firmanın farklı satış prensibine sahip olduğunu da unutmamak gerekir. Bunun için file edinmeden önce geniş çaplı bir araştırma yapmanız sizin ve cebiniz için daha yararlı bir seçim olacaktır. Bazı firmaların  file kalitesi düşük olmasına rağmen yüksek kalitedeki filelerden daha pahalı olabiliyorlar. Bu nedenle geniş çaplı bir araştırma gereklidir. Siz de bir fileye ihtiyaç duyuyorsanız araştırmalarınızdan sonra gerek internet üzerinden gerekse mağazasından alabilirsiniz.
Ara
Cevapla
#2
Arkadaş ufacık file o kadar paraya satılır mı Big Grin
Ara
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Tarım filesi iremakbltt 1 8 7 saat önce
Son Yorum: Netden
  Balkon filesi iremakbltt 0 7 Dün, Saat: 13:19
Son Yorum: iremakbltt
  Kuş filesi iremakbltt 0 13 05-12-2018, Saat: 15:41
Son Yorum: iremakbltt
  Katlanır cam balkon iremakbltt 1 15 05-12-2018, Saat: 14:10
Son Yorum: nettayfun
  Balkon filesi iremakbltt 0 18 28-11-2018, Saat: 16:51
Son Yorum: iremakbltt

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Hakkımızda

    WEBMASTER FORUM

    NETDEN.NET